قیمت بیت کوین

قیمت اتریوم

مبدل قیمت

مقایسه ارزها

نمای بازار

تشریح مفاهیم

مفاهیم پایه

دانشنامه

سود استخراج

ماینرها

کیف پول

پرنوسان ها

تحلیل تکنیکال

تحلیل فاندامنتال

کپسول هفتگی

رویدادها

قانون گذاری

اینفوگرافیک

توصیف بزرگان

درک انفجار عظیم

استک

قیمت بیت کوین

شبکه بیت کوین

صزافی ها

قیمت بیت کوین

افزونه ها

ایلان ماسک: قیمت بیت کوین و اتریوم بالا به نظر می‌رسد


ایلان ماسک با تأکید بر اینکه او یک مهندس است نه یک سرمایه گذار ، در توییتر خود نوشت که قیمت بیت کوین و دهلیز بالا به نظر می رسد. وی در ادامه نوشت که ذخیره بیت کوین منطقی تر از ذخیره پول است.

به گزارش Bitcoin Dotcom Changpeng Zhao ، مدیر عامل Bainance Exchange ، روز پنجشنبه با افزایش تقاضا برای دوج کوین با بلومبرگ مصاحبه کرد. در این مصاحبه ، او در مورد علاقه الون ماسک به دوج کوین صحبت می کند.

ژائو با اشاره به اینکه ما در جهانی غیر متمرکز و آزاد هستیم ، گفت که هرکسی می تواند هر چیزی را دوست داشته باشد ، افزود که از علاقه ایلان به دوج کوین تعجب کرده است. او ادامه داد:

ماسک ممکن است بنا به دلایلی عاشق دوج کوین باشد.

مدیر عامل شرکت بیننس با اشاره به اینکه ماسک هیچ ارتباطی با دوج کوین ندارد ، خاطرنشان کرد که شرکت خودروهای برقی ایلان ماسک تسلا دوج کوین را خریداری نکرده و بیش از 1.5 میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرده است.

ایلان ماسک مصاحبه را در توییتر تماشا کرد و پاسخ داد:

اقدامات تسلا مستقیماً نظر من را منعکس نمی کند. داشتن کمی بیت کوین در مقایسه با پول نقد راهی احمقانه برای حفظ نقدینگی است و این یک ماجراجویی برای یک شرکت S&P 500 است.

در ادامه ماسک توضیح داد:

برای روشن شدن موضوع می گویم که من یک سرمایه گذار نیستم بلکه یک مهندس هستم. من هیچ سهامی در تسلا ندارم.

این ماسک بیشتر روشن می کند:

با این حال ، وقتی نرخ بهره ارزهای فیات منفی است ، فقط یک احمق می تواند از این ارزها راضی باشد. بیت کوین تقریباً به اندازه ارزهای فیات آشغال است. نکته اصلی “تقریبا” است.

پیتر شیف یکی از طرفداران طلا که اخیراً از ماسک و تسلا برای خرید بیت کوین انتقاد کرد ، روز جمعه در توییتر خود نوشت:

طبق گفته ایلون ، ماسک بیت کوین تقریباً به اندازه پول فیات آشغال است. بنابراین ماسک هر دو آنها را به بیرون پرتاب می کند.

وی همچنین نوشت:

موافقم ، فکر می کنم بیت کوین که یک ارز دیجیتالی است حتی از پول کاغذی صادر شده توسط بانک های مرکزی بی معنی است. طلا مزخرف نیست ، پول واقعی است و از هر دو بهتر است.

ایلان ماسک به توییت نگاه کرد و به شیف پاسخ داد:

ایمیلی مبنی بر اینکه شما طلا دارید با داشتن طلا یکسان نیست. همچنین می توانید ارز دیجیتال داشته باشید. پول فقط داده هایی است که به ما اجازه می دهد تا خود را در تجارت معامله نکنیم. این داده ها ، مانند همه داده ها ، می توانند تأخیر داشته و مستعد خطا باشند. تکامل سیستم برای به حداقل رساندن تأخیر و خطاها ادامه می یابد. بیت کوین و دهلیز بالا به نظر می رسند.

شیف تسلیم ماسک نشد و به اظهارنظر درباره طلا ، بیت کوین و پول ادامه داد. او از ماسک خواست تا روز شنبه در یک کلوپ به او ملحق شود.Source link

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
دوست دارید مشارکت کنید ؟ لطفا نظری بدهید!x
()
x