قیمت بیت کوین

قیمت اتریوم

مبدل قیمت

مقایسه ارزها

نمای بازار

تشریح مفاهیم

مفاهیم پایه

دانشنامه

سود استخراج

ماینرها

کیف پول

پرنوسان ها

تحلیل تکنیکال

تحلیل فاندامنتال

کپسول هفتگی

رویدادها

قانون گذاری

اینفوگرافیک

توصیف بزرگان

درک انفجار عظیم

استک

قیمت بیت کوین

شبکه بیت کوین

صزافی ها

قیمت بیت کوین

افزونه ها

بیل گیتس: درباره بیت کوین موضع خنثی دارم؛ ارزهای دیجیتال در حال حاضر فعالیت‌های مجرمانه را تسهیل می‌کنند


بیل گیتس ، بنیانگذار شرکت مایکروسافتوی با بیان اینکه نگاه خنثی به بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری دارد ، افزود که جهان بدون ارزهای دیجیتال مکان بهتری خواهد بود.

به گزارش Bitcoin Gateway بیل گیتس در دو مصاحبه جداگانه رویکرد خود در بیت کوین و ارزهای دیجیتال را توصیف کرد. وی در اولین مصاحبه خود با CNBC در پاسخ به سوالی در مورد اینکه حفر بیت کوین چه چیزی به همراه خواهد داشت گفت:

بیت کوین ندارم. شورت بیت کوین [هم] من نیستم. در نتیجه ، رویکرد من خنثی است. بیت کوین می تواند با هر جنون و هر بنیادی که داشته باشم بالا و پایین شود [هم] من راهی برای پیش بینی روند آینده آن ندارم.

بیل گیتس افزود:

من خودم در فکر تبدیل پول به شکل دیجیتالی تر و کاهش هزینه های انتقال مالی هستم ، این یکی از کارهایی است که ما در بنیاد گیتس انجام می دهیم. اما بر این اساس ، ما این کار را به گونه ای انجام می دهیم که قابل برگشت باشد تا بتوانیم شفافیت کامل داشته باشیم و بدانیم چه کسی چه کاری انجام می دهد. این در مورد فرار مالیاتی یا فعالیت های غیرقانونی نیست.

نباید فراموش کرد که گیتس هرگز طرفدار بیت کوین نبوده است. در سال 2018 ، او به دلیل بی فایده بودن در برنامه CBC با بازی وارن بافت و چارلی مانگر از Berkshire Hathaway ظاهر شد. بیت کوین آنها صحبت کردند. در آن زمان ، بیل گیتس گفت:

به عنوان یک کلاس دارایی ، آنچه را انتظار دارید تولید نمی کنید [ارزشش] بالاتر برو این بسیار شبیه به سرمایه گذاری مبتنی بر “نظریه احمقانه” است. اگر یک روش ساده برای برش بیت کوین وجود داشت ، من این کار را می کردم.

نظریه احمقانه این است که می توان با خرید و فروش سهام در آینده ، صرف نظر از ارزش آنها ، درآمد کسب کرد. زیرا همیشه شخص احمق تری از شما برای خرید آن وجود خواهد داشت. شایان ذکر است که در این زمان قیمت بیت کوین 9 هزار و 300 دلار بود.

در مصاحبه دیگری با وال استریت ژورنال که روز پنجشنبه منتشر شد ، بیل گیتس همچنین در مورد بیت کوین صحبت کرد. وی در پاسخ به این سال که کدام یک از نوآوری های فناوری جهان بهتر خواهد بود ، گفت:

روشی که امروزه ارزهای دیجیتال کار می کنند اجازه فعالیت مجرمانه را می دهد. خوب است اگر بتوانیم از شر آنها خلاص شویم.

او بلافاصله اضافه کرد:

احتمالاً بهتر است که یک سلاح شیمیایی گفته شود. این سلاح ها واقعاً چیزهای بدی هستند. ما نباید فناوری چنین چیزی را داشته باشیم.

طبق لیست ثروتمندترین افراد جهان که بلافاصله به روز می شود ، بیل گیتس چهارمین مرد ثروتمند جهان است. جف بزوس با دارایی خالص 189 میلیارد دلار در راس این لیست است. ایلان ماسک و برنارد آرنو به ترتیب با 182 و 159 میلیارد دلار.

علی رغم نظرات منفی بنیانگذار مایکروسافت ، این شرکت گواهی ثبت دستگاهی را به ثبت رسانده است که به مردم اجازه می دهد ارزهای دیجیتال را با استفاده از انرژی تولید شده توسط فعالیت های بدنی استخراج کنند. این دستگاه هنگام انجام فعالیت های از قبل تنظیم شده آنلاین مانند استفاده از موتورهای جستجو ، ربات های گفتگوی اینترنتی و مشاهده تبلیغات ، باید از امواج مغزی و گرمای بدن برای استخراج استفاده کند.Source link

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
دوست دارید مشارکت کنید ؟ لطفا نظری بدهید!x
()
x