قیمت بیت کوین

قیمت اتریوم

مبدل قیمت

مقایسه ارزها

نمای بازار

تشریح مفاهیم

مفاهیم پایه

دانشنامه

سود استخراج

ماینرها

کیف پول

پرنوسان ها

تحلیل تکنیکال

تحلیل فاندامنتال

کپسول هفتگی

رویدادها

قانون گذاری

اینفوگرافیک

توصیف بزرگان

درک انفجار عظیم

استک

قیمت بیت کوین

شبکه بیت کوین

صزافی ها

قیمت بیت کوین

افزونه ها

تصویر پروفایل توییتر ایلان ماسک به بیت کوین همراه با چشم‌های لیزری تغییر کرد؛ علت چیست؟


یک شوخی جدید با هشتگ # LaserRayUntil100K # 4 روز پیش در شبکه اجتماعی توییتر آغاز شد و اکنون به سرعت در حال گسترش است. پیروان این روند قصد دارند تصویر پروفایل خود را با چشم لیزر نگه دارند تا زمانی که قیمت بیت کوین به 100000 دلار برسد. ایلان ماسک یکی از آغاز کنندگان این روند است.

به گزارش رمزگشایی ، ایلان ماسک (ایلان ماسک) ، مدیر عامل تسلا ، که اوایل سال جاری تصمیم گرفت 1.5 میلیارد دلار از بودجه شرکتش در بیت کوین سرمایه گذاری کند وظیفه به یک روند عجیب در توییتر بپیوندید. در این روند ، ماسکا عکس در یک حساب کاربری در توییتر خود را از یک زن کارتونی با چشمان قرمز براق که دارای آرم بیت کوین است ، تغییر داد. وی سپس در توییتر خود نوشت:

فقط برای یک روز.

تصویر توییت ایلان ماسک

سینتیا لومیس ، سناتور آمریکایی و عضو انجمن بانکی سنا که صاحب بیت کوین است ، با تمرکز بر چشم قرمز لیزر در پروفایل واقعی خود ، به این روند پیوست.

عکس حساب توئیتر ایلان ماسک با چشم لیزر به بیت کوین تغییر یافت ؛  دلیل ش چیه؟
عکس پروفایل سینتیا لومیس. (هنگام نوشتن مقاله ، عکس نمایه سناتور آمریکایی به حالت عادی تغییر کرده است)

نیک کارتر ، یکی از فعالان ارز دیجیتال در توییتر ، نیز به این اقدام لومیس اشاره کرد:

این یکی از بزرگترین چیزهایی است که در 10 سال حضور در توییتر تجربه کردم.

عکس حساب توئیتر ایلان ماسک با چشم لیزر به بیت کوین تغییر یافت ؛  دلیل ش چیه؟
تصویر توییت نیک کارتر

این افراد به جنبشی پیوسته اند که هواداران دیگر بیت کوین را شناسایی می کند ، از جمله Meltem Demiers ، مدیر عامل CoinShares و Michael Sailor ، مدیر عامل MicroStrategy ، همه آنها توجه را به خود جلب می کنند.

Neeraj Agrawal ، مدیر ارتباطات در مرکز سکه ، در مصاحبه ای فکر کرد:

هدف از این روند برجسته سازی قدرت در حال رشد شبکه بیت کوین و تشویق مردم برای پیوستن به شبکه است. [برای روشن‌ترشدن جریان] فقط تصور کنید که چشمان شخصیت در یک فیلم برق می زند.

طبق وب سایت Know Your Meme ، که تاریخچه جوک های اینترنتی را بررسی می کند ، اولین استفاده گسترده از شخصیت های چشم براق پس از بازی رایانه ای شروع شد ، که در سال 2010 با نام Mass Effect 2. منتشر شد. در این بازی هنگامی که دشمن توسط موجودی دیگر کنترل می شد ، نور زرد از چشمان او چشمک می زد. پس از محبوبیت بازی ، مردم از فتوشاپ برای ویرایش تصویر خود با زیرنویس هایی که چندین ماه “تحت کنترل مستقیم” بودند استفاده کردند. سپس شوخی متولد شد.

اگر می خواهید از این جلوه جالب استفاده کنید و چشم های خود را لیزر کنید ، می توانید این یا این به وب سایت مراجعه کنید.

سالها طول کشید تا این شوخی به دنیای بیت کوین راه یابد. اما در تاریخ 15 فوریه ، Greg Zay ، میزبان پادکست ارز دیجیتال ، با انتشار توییت هشتگ # LaserRayUntil100K # ، با استفاده از بیت کوین به جای بیت کوین ، که در حال حاضر در محدوده 55000 دلار است. دلار با 100000 دلار معامله می شود.

مگدالنا گرونوفسکا یکی از عوامل مسئول پرونده ورشکستگی ارز کوادریگا است که در ایجاد صندوق سرمایه گذاری بیت کوین به نام 3iQ نیز نقش مهمی داشت. گرونوفسکا در مصاحبه ای گفت:

هشتگ # LaserRayUntil100K # مخصوص طرفداران بیت کوین است که برای جشن گرفتن قیمت 100000 دلاری بیت کوین نیاز به همکاری دارند. ما همچنین این محدوده قیمت را در نظر می گیریم.

وی در پاسخ به این سال که آیا او نیز تا زمانی که بیت کوین به 100000 دلار نرسد ، این عکس را با حساب لیزر در حساب توییتر خود حفظ می کند ، گفت:

در عرض چند ماه بله.

اما با توجه به افزایش 91 درصدی قیمت بیت کوین از ابتدای سال تاکنون و با نرخ فعلی ارز این ارز دیجیتال ، رسیدن به این قیمت می تواند مدت ها طول بکشد.Source link

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
دوست دارید مشارکت کنید ؟ لطفا نظری بدهید!x
()
x