قیمت بیت کوین

قیمت اتریوم

مبدل قیمت

مقایسه ارزها

نمای بازار

تشریح مفاهیم

مفاهیم پایه

دانشنامه

سود استخراج

ماینرها

کیف پول

پرنوسان ها

تحلیل تکنیکال

تحلیل فاندامنتال

کپسول هفتگی

رویدادها

قانون گذاری

اینفوگرافیک

توصیف بزرگان

درک انفجار عظیم

استک

قیمت بیت کوین

شبکه بیت کوین

صزافی ها

قیمت بیت کوین

افزونه ها

شهردار میامی آمریکا: خرید بیت کوین از سوی تسلا تازه شروعی برای بیت کوین است


فرانسیس سوارز ، شهردار میامی در مصاحبه اخیر خود گفت که بیت کوین بخرید از جانب تسلااین تازه آغاز راهی است که ارزهای دیجیتال به جریان اصلی تبدیل می شوند.

به گزارش سوارز معتقد است اقدام اخیر تسلا برای خرید بیت کوین پیامدهای قابل توجهی دارد که می تواند صنعت ارز دیجیتال را برای همیشه تغییر دهد. او در این باره گفت:

این واقعاً مسخ و تغییر برای تبدیل شدن به جریان اصلی است و من فکر می کنم دو یا سه اتفاق بسیار بزرگ وجود دارد که هنوز اتفاق نیفتاده است.

وی با اشاره به تأثیر بسته های حمایتی دولت آمریکا بر ارزهای دیجیتال ، گفت:

تخمین زده می شود که ارائه بسته های پشتیبانی می تواند عرضه دلار را 40٪ افزایش دهد. این احتمالاً منجر به تورم خواهد شد ، که به نوبه خود منجر به روی آوردن افراد بیشتری به ارزهای دیجیتال خواهد شد.

وی در اینجا متوقف نشد و افزود اگر آمازون از بیت کوین به عنوان روش پرداخت استفاده كند ، چشم انداز صنعت ارز دیجیتال به طور چشمگیری تغییر خواهد كرد. او در این باره گفت:

اگر این اتفاق بیفتد ، بازی تمام شده است. [چراکه] ما در مورد شرکتی صحبت می کنیم که احتمالاً 70 درصد معاملات ما در زندگی ما با آن مرتبط است.

سوارز قصد دارد میامی را به یکی از پیشگامان ارزهای دیجیتال در جهان تبدیل کند آهسته و آمازون آمازون نه تنها برای این شهر ، بلکه برای خود سوارز یک امر مثبت خواهد بود. زیرا او قصد دارد بیت کوین را خودش بخرد. سوارز افزود:

با دیدن اینکه هر روز افراد بیشتری (افرادی که توده ای هستند) تعدادشان زیاد است [بیت کوین] خرید هیجان انگیز است.

الون ماسک و تسلا از جمله این موارد هستند. صحبت های الون ماسک و اقدامات تسلا در هفته های اخیر افزایش یافته است قیمت بیت کوین و دوج کوین.

نمودار قیمت بیت کوین از ابتدای سال 2021

یک مطالعه اخیر توسط Blockchain Research Lab نشان می دهد که توییت های Ilan Mask 20٪ در افزایش یافته است قیمت دوج کوین و بیت کوین شد. این مطالعه این س raال را مطرح می کند که آیا ورود شرکت های بزرگ خصوصی و افراد مشهور می تواند منجر به افزایش شدید بازار ارز دیجیتال شود؟ مشکلی که سوارز آن را مسلم نمی داند. او در این باره گفت:

این بازار هر روز بالا و پایین می شود. آنچه شخصی می گوید ، از رئیس جمهور ایالات متحده تا رئیس فدرال رزرو ، ارزش را تغییر می دهد [در بازار] کار می کند. این گفتگوها بر اساس درک است.

وی در پایان سخنان خود به این نکته اشاره کرد که هرچه افراد بیشتر بیت کوین بخرند ، قدرت کمتری برای ایجاد تغییرات در بازار وجود دارد. به عبارت دیگر ، هرچه حجم معاملات بیت کوین بیشتر باشد ، نفوذ مردم در بازار کمتر است.Source link

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
دوست دارید مشارکت کنید ؟ لطفا نظری بدهید!x
()
x