قیمت بیت کوین

قیمت اتریوم

مبدل قیمت

مقایسه ارزها

نمای بازار

تشریح مفاهیم

مفاهیم پایه

دانشنامه

سود استخراج

ماینرها

کیف پول

پرنوسان ها

تحلیل تکنیکال

تحلیل فاندامنتال

کپسول هفتگی

رویدادها

قانون گذاری

اینفوگرافیک

توصیف بزرگان

درک انفجار عظیم

استک

قیمت بیت کوین

شبکه بیت کوین

صزافی ها

قیمت بیت کوین

افزونه ها

مایکرواستراتژی ۹۰۰ میلیون دلار دیگر بیت کوین می‌خرد


استراتژی خرد این شرکت اعلام کرده است که 900 میلیون دلار اوراق قابل تعویض با بلوغ در سال 2027 منتشر خواهد کرد. درآمد حاصل از فروش این اوراق برای خرید بیت کوین هزینه می شود. این شرکت پیش از این اعلام کرده بود قصد فروش 600 میلیون دلار اوراق قرضه را دارد و اکنون 300 میلیون دلار به این مبلغ افزوده است.

به گزارش شرکت میکرو استراتژی کوین تلگراف از برنامه خود برای ارائه اوراق قرضه غیر قابل اطمینان برای خرید بیت کوین خبر داده است.

سود این اوراق از آگوست (آگوست 1400) امسال هر شش ماه یک بار پرداخت می شود و سررسید آنها 15 فوریه 2027 خواهد بود. در صورت خرید ساختار خرد و یا جایگزینی آن قبل از تاریخ سررسید ، پرداخت این سود پایان می یابد.

استراتژی خرد ممکن است برخی یا تمام اوراق بهادار را پس از 20 فوریه 2024 خریداری کند. این اوراق بهادار ممکن است با پول نقد ، سهام عادی کلاس A یا ترکیبی از این دو دارایی مبادله شود. به گفته این شرکت ، خرید بیت کوین با پول حاصل از فروش این اوراق در روز جمعه انجام می شود. هر چه قیمت بیت کوین در روزهای اخیر ، او موفق شده است با عبور از 51،000 دلار ، یک قله تاریخی جدید را به ثبت برساند.

این استراتژی خرد همچنین قصد دارد به خریداران اولیه اجازه دهد تا حداکثر 90 میلیون دلار اوراق بهادار اضافی را در مدت 13 روز از زمان ارائه ، خریداری کنند. با این حال ، این شرکت گفت که تحویل نهایی به چندین شرایط بستگی دارد. مدیر عامل میکرواستراتژی مایکل سایلر در توییت خود نوشت:

استراتژی خرد برای عرضه خصوصی 600 میلیون دلار پاداش اعلام می کند.

طبق Microstrategy ، اگر همه خریداران از اقتدار خود استفاده کنند ، درآمد حاصل از فروش این اوراق می تواند به یک میلیارد دلار برسد.

شایان ذکر است که Micro Strategy در این ماه 295 بیت کوین به ارزش کل 10 میلیون دلار خریداری کرده است. این شرکت در مجموع 71،079 بیت کوین دارد.

این استراتژی خرد همچنین در دسامبر سال گذشته اعلام کرد که 400 میلیون دلار برای سرمایه گذاری بیشتر در بیت کوین با انتشار اوراق قرضه اختصاص می دهد ، اما سپس آن را به 550 میلیون دلار افزایش داد.

قیمت بیت کوین با بیش از 50000 دلار دوباره به بالاترین سطح خود رسیده است.Source link

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
دوست دارید مشارکت کنید ؟ لطفا نظری بدهید!x
()
x