قیمت بیت کوین

قیمت اتریوم

مبدل قیمت

مقایسه ارزها

نمای بازار

تشریح مفاهیم

مفاهیم پایه

دانشنامه

سود استخراج

ماینرها

کیف پول

پرنوسان ها

تحلیل تکنیکال

تحلیل فاندامنتال

کپسول هفتگی

رویدادها

قانون گذاری

اینفوگرافیک

توصیف بزرگان

درک انفجار عظیم

استک

قیمت بیت کوین

شبکه بیت کوین

صزافی ها

قیمت بیت کوین

افزونه ها

پیتر شیف: بیت کوین به ۱۰۰ هزار دلار می‌رسد و بعد از آن قیمتش صفر می‌شود!


پیتر شیف ، حفار طلا و منتقد سرسخت بیت کوین ، که قبلاً گفته بود ارز دیجیتال هرگز به 50 هزار دلار نمی رسد ، اکنون می گوید که ممکن است به 100 هزار دلار برسد ، اما سقوط به صفر اجتناب ناپذیر است.

به گزارش کوین تلگراف ، در سال 2019 ، زمانی که جو کرنن ، میزبان CNBC ، این را پیش بینی کرد قیمت بیت کوین در ماه مه سال 2020 (99 دلار) به 55000 دلار می رسد ، پیتر شیف با تمسخر گفت که بیت کوین هرگز به 50000 دلار نخواهد رسید.

قیمت بیت کوین دیروز از مرز 50،000 دلار عبور کرد ، درست پشت پیش بینی کرنن. این جهش در حالی رخ داد که بیت کوین در هفت روز گذشته بیش از 8 درصد افزایش یافت.

با این رشد ، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در توییتر از جمله پسر شیف ، شغل قبلی خود را به دست آورده اند.

شیف ، مدیر اجرایی یورو پاسیفیک و چشم انداز طلا ، پس از تحقق پیش بینی های قبلی خود ، قیمت را افزایش داد و گفت: “بعید است” که قیمت بیت کوین به 100000 دلار برسد ، اما یک کاهش مداوم است. صفر “اجتناب ناپذیر” است.

شیف ، پسر بیت کوین شیف ، به سرعت پدرش را به سخره می گیرد ، که به نظر می رسد قادر به قبول اشتباه خود به عنوان بیت کوین نیست.

توییت هایی از پیتر شیف و پسرش اسپنسر شیف

شیف ، مشهور به درگیری با بیت کوین ، طی چند سال گذشته چندین پیش بینی اشتباه درباره قیمت این ارز دیجیتال انجام داده است. او از سرمایه گذاری بیشتر در طلا حمایت می کند.

در هنگام سقوط بیت کوین در مارس 2020 ، شیف گفت که قیمت آن زیر 4000 دلار است. اما بعداً معلوم شد که پیش بینی او برای سقف قیمت این ارز دیجیتال پایین است و بیت کوین به شدت افزایش یافت.

شیف در آن زمان گفت که در مورد رکورد جدید بیت کوین اشتباه می کند ، اما با این حال معتقد بود که قیمت 50 هزار دلار “بزرگترین حباب” دارایی دیجیتال است.

در پایان پیش بینی های شیف درباره قیمت طلا چندان دقیق نبود. در سال 2010 ، وی گفت که قیمت طلا طی 5 تا 10 سال آینده بین 5000 تا 10000 دلار در هر اونس خواهد بود. اما قیمت طلا در سال 2020 قبل از بازگشت به محدوده 1700 دلار ، فقط چندین برابر بیش از 2 برابر شد.Source link

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
دوست دارید مشارکت کنید ؟ لطفا نظری بدهید!x
()
x