قیمت بیت کوین

قیمت اتریوم

مبدل قیمت

مقایسه ارزها

نمای بازار

تشریح مفاهیم

مفاهیم پایه

دانشنامه

سود استخراج

ماینرها

کیف پول

پرنوسان ها

تحلیل تکنیکال

تحلیل فاندامنتال

کپسول هفتگی

رویدادها

قانون گذاری

اینفوگرافیک

توصیف بزرگان

درک انفجار عظیم

استک

قیمت بیت کوین

شبکه بیت کوین

صزافی ها

قیمت بیت کوین

افزونه ها

یوتیوبر مشهور: از اینکه سال ۲۰۱۷ حدود ۳۷ بیت کوین برای خرید ماشین خرج کردم، پشیمانم


YouTuber معروف: متاسفم که من در سال 2017 حدود 37 بیت کوین برای خرید یک ماشین هزینه کردم – ارز دیجیتالیکی از یوتیوب پشیمان است که 37 بیت کوین را برای خرید دو ماشین هوندا خرج کرده است. ارزش فعلی این بیت کوین 1.8 میلیون دلار است. او می گوید با دیدن قیمت فعلی بیت کوین افسرده است.

به گزارش Cryptoniomedia ، بدون شک افزایش قابل توجه ارزش بازار بیت کوین باعث شده است که بسیاری از سرمایه گذاران بی صبر از هزینه بیت کوین خود پشیمان شوند. زیرا آنها بیت کوین خود را صرف چیزهایی کرده اند که اکنون بسیار کمتر از قیمت این ارز دیجیتال ارزش دارند. یکی از جدیدترین ها برای YouTube است. وی ویدئویی را با عنوان “احمقی که 1.8 میلیون دلار برای بیت کوین برای هوندای قدیمی هزینه کرد” منتشر کرد. او می گوید با دیدن قیمت فعلی بیت کوین افسرده است.

کریس کات ، یکی از علاقه مندان به هوندا با نام کاربری “NSXTRA” ، در این ویدئو می گوید که او برای خرید هوندا NXS Targa در سال 2017 30500 دلار پرداخت کرده است. در این زمان قیمت بیت کوین این حدود 1000 دلار بود ، یعنی او در آن زمان حدود 30.5 بیت کوین خرج کرد. در آن زمان NSXTRA معامله خودرو را معامله خوبی دانست و آن را “سرقت” خواند. به گفته وی ، این دقیقاً در روز ولنتاین اتفاق افتاده است.

بعداً در سال 2018 ، وی یک جمعه دیگر از خودروهای هوندا را با حدود 6.5 بیت کوین خریداری کرد. در آن زمان ، هر بیت کوین با قیمت 4300 دلار معامله می شد. در مجموع ، وی حدود 37 بیت کوین برای خرید اتومبیل های هوندا هزینه کرد و اکنون ابراز تأسف می کند که قیمت این ارزهای دیجیتال با قیمت امروز بیت کوین بیش از 1.8 میلیون دلار است. او گفت:

من محاسباتی انجام دادم ، از خودم عصبانی هستم و احساس افسردگی می کنم. بدیهی است متاسفم ، زیرا امروز من می توانم چندین ماشین NSX را با این قیمت خریداری کنم. در ابتدا 37 بیت کوین را به 2 بیت کوین تبدیل کردم.

سال گذشته ، یک گزارشگر فنی در ایالات متحده از صرف 10 بیت کوین برای یک شام سوشی در سال 2013 پشیمان شد. در آن زمان ارزش بیت کوین وی 1000 دلار بود. اما این بیت کوین اکنون بیش از 490،000 دلار قیمت دارد و می توان از آن برای خرید چندین وعده سوشی استفاده کرد.

هیچ نتیجه ای.

نظر خود را به اشتراک بگذاریدایکسSource link

مشترک شدن
اطلاع رسانی کن
guest
0 نظرات
بازخورد درون خطی
دیدن تمام نظرات
0
دوست دارید مشارکت کنید ؟ لطفا نظری بدهید!x
()
x